BALAJI RENUKUMAR

ZAŁOŻYCIEL, CEO

WORKFLOWS & AUTOMATION EKSPERT | INNOWATOR W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ | PRZEDSIĘBIORCA

Balaji od zawsze dąży do tego, aby procesy przemysłowe i korporacyjne stały się bardziej wydajne dzięki zastosowaniu automatyzacji i hi-tech. Pasją Balaji’ego jest wdrażanie rozwiązań, które zwiększają wydajność operacji i procesów w przedsiębiorstwach/branżach poprzez rozwijanie technologii cyfrowych w inteligentne technologie automatyzacji. Po uzyskaniu tytułu licencjata z inżynierii kosmicznej na IIT Kanpur w Indiach, pracował w dziale badań i rozwoju w elitarnych instytucjach akademickich i badawczych, takich jak ETH Zurich, RWTH Aachen, DLR w Europie. Później zajął się rozwojem biznesu i konsultingiem w Niemczech i Francji, a następnie rozpoczął swoją przygodę z przedsiębiorczością w Indiach, Europie, a ostatnio w Dolinie Krzemowej. Później przeniósł się do Business Development and Consulting w Niemczech i Francji, zanim zajął się przedsiębiorczością w Indiach, Europie, a ostatnio w Dolinie Krzemowej.

RAGHUNANDAN GORUR

VP, INŻYNIERIA

FULL LIFE CYCLE PRODUCT/SYSTEM DEVELOPMENT | ENTERPRISE & HIGH-LEVEL/LOW-LEVEL ARCHITECTURE

Raghu jest innowatorem, architektem, zaangażowanym liderem technicznym, analitykiem i specjalistą ds. wsparcia z ponad 16-letnim doświadczeniem w przyczynianiu się do wysokich wyników firmy poprzez umiejętne spełnianie celów przedsiębiorstwa. Raghu ma doświadczenie w projektowaniu międzynarodowych aplikacji, obiektowo zorientowanych metodologiach, analizie procesów cyklu życia oprogramowania, interakcji z klientem, tworzeniu aplikacji internetowych, narzędziach przepływu pracy, zwiększaniu opcji dostępnych dla użytkownika, przywództwie zespołowym, wsparciu produkcji, zarządzaniu projektami, technologiach open source, GraphDB, Blockchain, Robotic Process Automation (RPA).

JAKUB KANIA

SENIOR FRONTEND DEVELOPER

Jakub jest doświadczonym inżynierem oprogramowania i front-endowym programistą z ponad 14-letnim doświadczeniem w rozwoju UI/UX, specjalizującym się w ramach React i rozwiązaniach towarzyszących. Współpracował z firmami technologicznymi, pomagając budować od podstaw firmy oparte na technologii. Współpracował również z różnymi firmami, w tym z małymi startupami i dużymi społecznościami - od początkowej architektury do ostatecznego wdrożenia. Jego doświadczenie polega na budowaniu aplikacji z naciskiem na wykorzystanie najlepszych praktyk, wydajności, optymalizacji kodu w celu stworzenia oprogramowania wysokiej jakości.

FARHAT ALI

DORADCA, STRATEGIA

ZDOLNOŚĆ PRZYWÓDCZA | AKUMULACJA TECHNOLOGICZNA | STRATEGIA

Farhat Ali jest byłym prezesem i dyrektorem generalnym Fujitsu America, gdzie kierował operacjami informatycznymi obejmującymi ponad 10 000 pracowników w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Środkowej, Indiach i na Filipinach. Zbudował skuteczny zespół wykonawczy, przekształcając biznes komputerów osobistych, rozszerzając kanały sprzedaży i z powodzeniem łącząc operacje Fujitsu w Ameryce Północnej. Przed podjęciem pracy w Fujitsu, spędził ponad 20 lat w Amdahl Corporation, gdzie zajmował wysokie stanowiska kierownicze, w tym wiceprezesa ds. obsługi klienta, wiceprezesa ds. operacyjnych oraz dyrektora finansowego Amdahl Global Services. Wnosi on szerokie doświadczenie we wszystkich aspektach biznesu i operacji. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Princeton i uzyskał tytuł MBA w Harvard Business School.

MICHAEL YORKER

DORADCA

Michael jest doświadczonym managerem nieruchomości z ponad 22-letnim doświadczeniem w zarządzaniu obiektami i projektami, negocjacjach umów i najmu, rozwoju klientów, budowaniu relacji i obsłudze klienta. Nadzorował zarządzanie, skalowanie i renowację obiektów o powierzchni do 150.000 stóp kwadratowych, w tym relokacje firm krajowych i międzynarodowych, odgrywając kluczową rolę w podejmowaniu ważnych decyzji, planowaniu przestrzeni, zakupach korporacyjnych, zakupach nieruchomości, ocenie potrzeb, planowaniu zakupu mebli, inwentaryzacji, zarządzaniu usprawnieniami najemców, zarządzaniu projektami budowlanymi, usprawnieniami najemców, zarządzaniu bezpieczeństwem budynku, obsłudze klienta i planowaniu przestrzeni komercyjnych. Jego doświadczenie obejmuje również nauczanie BCLS/CPR dla American Heart Association, zarządzanie restauracjami/barami, handel detaliczny oraz przemysł hotelarski w USA, Wielkiej Brytanii i Ameryce Południowej.

PRAKASH NARAYAN

DORADCA, TECHNOLOGIA

WIZJA I STRATEGIA PRODUKTU | ROZWÓJ OPROGRAMOWANIA | DOSTAWA | SOJUSZE PARTNERSKIE

Prakash jest sprawdzonym liderem w dziedzinie produktu i inżynierii. Wnosi ponad 25 lat doświadczenia we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania, od koncepcji do realizacji, z najnowszym doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych o architekturze klient-serwer, obejmujących agregację i dostarczanie danych o wysokiej wartości. Z pasją doradza sensfix we wszystkich aspektach produktowych i inżynieryjnych, wykorzystując swoje doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i prowadzeniu ich zgodnie z harmonogramem aż do zakończenia, doskonałą znajomość narzędzi do tworzenia oprogramowania, programowania systemów operacyjnych, dostrajania i analizy aplikacji. Buduje również sojusze partnerskie, pielęgnuje wzajemnie korzystne relacje i współdziała z VC / analitykami.

MADAN ANKAPURA

DORADCA, ZARZĄDZANIE PRODUKTEM

PRODUCT LEADER W GOOGLE

Madan na co dzień pracuje w Google jako Product Manager. Z pasją doradza sensfix w zakresie zarządzania produktem. Wnosi ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu produktów hardware/software, tworzeniu map drogowych produktów, zarządzaniu programami, priorytetyzacji zadań, zarządzaniu cyklem życia oprogramowania, kierowaniu architekturą techniczną i budowaniu zespołów, które przynoszą efekty. Magister inżynierii elektrycznej i komputerowej, Madan wcześniej pracował w startupie opracowującym technologię znakowania wodnego wideo, a następnie współpracował z Samsungiem, a obecnie z Google. Posiada doświadczenie produktowe/inżynierskie w rozwijaniu/skalowaniu androida w ekosystemie partnerskim i poprawie żywotności baterii w smartfonach. Szczególnie interesują go firmy pracujące nad konwergencją sieci, urządzeń mobilnych i nadawczych (TV/Radio).

DR. RALPH WERNER

DORADCA, BUSINESS DEVELOPMENT

Ralph zajmował różne stanowiska kierownicze w firmach zajmujących się handlem elektronicznym, reklamą i ogłoszeniami internetowymi (National Semiconductors, eBay, mobile.de, Adconion, Naspers, Matomy, Deutsche Telekom, Ringier Axel Springer Media AG, Dekamedia). Znany jest ze swojej przenikliwości biznesowej z silnym naciskiem na technologię. Jego pasja do innowacji i modeli biznesowych napędzanych przez technologię sprawia, że doradza sensfix w zakresie strategii. Pomaga on w rozwiązywaniu różnorodnych problemów strategicznych, łącząc swoje szerokie doświadczenie i umiejętności zdobyte na przestrzeni lat w zakresie technologii produkcji półprzewodników, doradztwa w zarządzaniu i rozwoju strategii, rynków internetowych, reklamy cyfrowej po stronie kupna i sprzedaży, internetowych modeli biznesowych, rozwoju biznesu i sprzedaży oprogramowania, bezpieczeństwa sieci, oprogramowania, reorganizacji i procesów transformacji.

ANIL ADVANI

DORADCA

Anil jest znanym prawnikiem, doradcą, aniołem biznesu i mentorem założycieli startupów na wczesnym etapie rozwoju w Dolinie Krzemowej. Jest partnerem zarządzającym w firmie prawniczej Inventus Law z siedzibą w Palo Alto, w samym sercu Doliny Krzemowej. Doradzał startupom na wczesnym etapie rozwoju, począwszy od ich początków w postaci 2-3 "chłopaków w garażu", aż po globalne, międzynarodowe korporacje w całym cyklu życia przedsięwzięcia, negocjując finansowanie anielskie i venture, transakcje z klientami i licencjami oraz fuzje i przejęcia. W ciągu ostatnich 19 lat pracy w renomowanych kancelariach prawnych, takich jak Cooley Godward i Orrick Herrington, a obecnie Inventus Law, reprezentował ponad 3000 startupów, inwestorów, założycieli i był zaangażowany w prawie 500 transakcji finansowania i fuzji i przejęć o łącznej wartości ponad 3 miliardów dolarów.

SANJIT SINGH DANG

DORADCA

Dr Sanjit Singh Dang jest odnoszącym sukcesy inwestorem venture capital, kierownikiem korporacji, członkiem zarządu, mówcą i pisarzem w Dolinie Krzemowej od prawie dwóch dekad. Obecnie jest współzałożycielem i prezesem firmy U First Capital, która oferuje Venture Capital jako usługę dla korporacji. Wcześniej pracował w Intel Capital, gdzie osiągnął znakomite wyniki, doprowadzając do 1 wyjścia z inwestycji każdego roku: DocuSign (IPO 2018), Body Labs (2017), VokeVR ( 2016), Maginatics (2015) i Basis Science (2014). Był inwestorem i członkiem zarządu w kilku firmach, w tym True Fit, Reflektion, Helpshift i Enlighted. Sanjit ma doświadczenie w inwestowaniu w sektorach Consumer i Enterprise w kilku obszarach: Transport, AI, Bezpieczeństwo, Big Data, IoT, Virtual Reality, eCommerce, itp.